Jump to content
Sign in to follow this  
Cara

Alonzo Miles

Recommended Posts

Imagine
HEX TOW'N GO
CURRICULUM VITAE

I. Informaţii Generale

1.0. Nume: Miles
1.1. Prenume: Alonzo
1.2. Vârstă:34
1.3. Număr de telefon: 694405
1.4. Adresă:
Street Inglewood, number 25.
1.5. Locul naşterii: Los  Santos.
1.6. Copie dupa cazierul judiciar (click)
http://pd.ls-rp.ro/viewtopic.php?f=277&t=429&sid=c6f8167bd7c1db533a39ce2f8a169a9f
1.7. Locurile de muncă anterioare ((facţiunea şi starea acesteia oficială/neoficială)):  San Andreas Network

II. Licenţe şi Motivare

2.0. Deţineţi un carnet de conducere valid?: Desigur.
2.1. Studii: Facultatea Los Santos,Los Santos.
2.2. Ce alte licenţe deţineţi?: Nu.
2.3. De ce vreţi să vă alăturaţi firmei?: As dori sa ma alatur acestei firme,deoarece m-am plictisit de meseria de reporter pe care o am,si doresc sa duc o viata simpla alaturi de prietena mea.
2.4. Abilitaţi (calităţi - defecte): In primul rand,calitatile sunt ca invat foarte repede si incep sa aprofundez,iar defectele sunt ca ma enervez cand ceva nu imi iese.
2.5. Informaţii suplimentare:Nu.

III. Informații OOC

3.0. Nume: Cara /Eren
3.1. Vârstă:17
3.2. Poză needitată cu [/stats]:
image.thumb.png.595ac7098f0037065dccd985c760d405.png
3.3. Poză needitată cu [/mystats]:image.thumb.png.b7715f23e52a15a37282a45a9f2a5190.png
3.4. Informații suplimentare: Nu.

Imagine

CURRICULUM VITAE
STATUS CERERE - ÎN AȘTEPTARE

Către domnul/doamna Alonzo,

Vă contactez din partea firmei Hex Tow'n Go în legătură cu aplicația dumneavoastră și vreau să vă anunț că aceasta a fost preluată si analizată de către Chief Executive Officer. În urma analizei formularului dumneavoastră de înscriere, am hotărât ca cererea să rămână ÎN AȘTEPTARE. Aveți 48h la dispoziția dumneavoastră să modificați cererea după cerințele acordate de către noi sub forma unei note.

Note:

• [1.0.] Cazierul dumneavoastră nu a fost scos / prezentat.

Cu stimă și respect
Chief Executive Officer Zachary Thomson

Cazierul a fost adaugat ulterior,asteptam verdictul de la Police Departement.

Imagine

CURRICULUM VITAE
STATUS CERERE
- ACCEPTAT[Ă]

Către domnul/doamna Alonzo, 

Vă contactez din partea firmei Hex Tow'n Go în legătură cu aplicația dumneavoastră și vreau să vă anunț că aceasta a fost preluată de către Chief Executive Officer. În urma verificării datelor completate de către dumneavoastră, în cadrul acestei cereri, hotărârea finală este de a vă ACCEPTA cererea. Vă așteptăm la sediul nostru din East Los Santos sau cu un apel telefonic la numărul 9-2-1 pentru obținerea echipamentului necesar pentru defilarea pe teren.

Cu stimă si respect,
Chief Executive Officer Zachary Thomson

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...