Jump to content

Acest forum este în stadiul beta. Se așteaptă modificări.

Acest proiect are nevoie de susținători pentru a se dezvolta! Click aici pentru a afla cum poți ajuta!

Aplicațiile pentru funcția de Tester au fost deschise! Click aici pentru a afla cum poți face parte din echipa administrativă!

Se caută lider pentru facțiunea Los Santos Fire Department! Click aici pentru a afla cum poți obține poziția!

benzema100

FREE CHAT

Recommended Posts

1 minute ago, VrajitoruCizmigiului said:

Sti cumva o factiune interesanta ce cauta membri noi,nu ilegala ca nu imi pra plac.

Poți aplica în: Los Santos Police Department (http://pd.ls-rp.ro), Los Santos Fire Department, San Andreas Network, Hex Tow'n Go.

2 minutes ago, VrajitoruCizmigiului said:

San Andreas Netwok despre ce este mai exact vorba?

Citește aici .

Maine cand vin de la scoala o sa am mai mult timp asa ca o sa postez niste poze cu Rp in SAN ceea ce nu prea are rost dar asa zice @benzema100 si 3 sau 4 articole noi,vreau sa vad cum se descurca @Vrajitorrul ala,daca nu se va descurca o sa raman singur,ma descurd bine si asa. 😃

11 hours ago, LENY. said:

Maine cand vin de la scoala o sa am mai mult timp asa ca o sa postez niste poze cu Rp in SAN ceea ce nu prea are rost dar asa zice @benzema100 si 3 sau 4 articole noi,vreau sa vad cum se descurca @Vrajitorrul ala,daca nu se va descurca o sa raman singur,ma descurd bine si asa. 😃

Normal că are rost. Fiecare facțiune trebuie să facă un development, indiferent de ocupația acesteia. Prin acele 'poze cu rp', îți modelezi firma după bunul plac, o faci să fie așa cum vrei tu, sau cum să se extindă pe viitor.

2 hours ago, benzema100 said:

Normal că are rost. Fiecare facțiune trebuie să facă un development, indiferent de ocupația acesteia. Prin acele 'poze cu rp', îți modelezi firma după bunul plac, o faci să fie așa cum vrei tu, sau cum să se extindă pe viitor.

De acord cu @benzema100, nu conteaza daca e ilegala/legala, RP-ul se face mai ales fiind o factiune oficiala si de care depinde cam 30% din server.Ai grija, unii pentru a face un RP mai complex la factiunea pe care o au fac si un tipic la Community Media.

Ai grija, unii pentru a face un RP mai complex la factiunea pe care o au fac si un tipic la Community Media.

@DEMON nu are legătură. Este ideal să îți faci un character development pentru a-ți 'evolua' caracterul, pentru a dobândi noi aptitudini, sau chiar pentru a rola boala pe care un caracter o poate avea. Mai pe scurt, un caracter nu se naște direct cu tone de mușchi, sau experimentat într-un domeniu pe care nu l-a practicat.

5 hours ago, MrBloo said:

Salut..! Bine v-am gasit!:)

neata si tie

Baftă tuturor. Îmi pare rău că a-ți decurs la această opțiune. Sper să ne mai auzim ! 

Pentru cei care vor să lase sugestii, fie pentru server, fie pentru forum, fie pentru UCP, aveți secțiunea de sugestii . Dacă trimiteți mesaje ingame, cum că ați vrea să vedeți x, sau să se bage y, nu vor fi luate în considerare. Lăsați-vă ideile în secțiunea respectivă.