Jump to content

Acest forum este în stadiul beta. Se așteaptă modificări.

Acest proiect are nevoie de susținători pentru a se dezvolta! Click aici pentru a afla cum poți ajuta!

Aplicațiile pentru funcția de Tester au fost deschise! Click aici pentru a afla cum poți face parte din echipa administrativă!

Se caută lider pentru Fire Department! Click aici pentru a afla cum poți obține poziția!

Sign in to follow this  
Cara

[SERVER] Nametagul la dezactivarea hud-lui.

Recommended Posts

OGpPwVC.png

Numele meu în joc: Alonzo Miles
Numele contului meu: Cara

Sugestia propusă: Implementarea unui buton,la hud pentru a usura "munca" jucatorilor atunci cand dorim sa dezactivam hud-ul.
Descrierea sugestiei:Pe langa aceasta sugestie,mai este important sa mentionez sa faci si sa dispara numele jucatorilor.

Ce avantaje ar aduce sugestia:Eu unul cand fac poze roleplay,nu stiu cum sa scap in majoritatea cazurilor de numele jucatorilor.
Există dezavantaje?:Daca scriptul nu este reusit o fi existat niste dezavantaje.
Poze (opţional): N/A

Bună,

Nu găsesc nici o dificultate în a scrie comanda /togglehud show/hide all, care îți va afișa/ascunde toate componentele din hud. În schimb, putem adăuga posibilitatea de a ascunde numele jucătorilor, cel mai probabil integrat tot în /togglehud.

Mulțumim pentru sugestie!

Michael.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this