Jump to content

Acest forum este în stadiul beta. Se așteaptă modificări.

Acest proiect are nevoie de susținători pentru a se dezvolta! Click aici pentru a afla cum poți ajuta!

Aplicațiile pentru funcția de Tester au fost deschise! Click aici pentru a afla cum poți face parte din echipa administrativă!

Se caută lider pentru facțiunea Los Santos Fire Department! Click aici pentru a afla cum poți obține poziția!

Sign in to follow this  
STAR

Aplicatie Daniele Leone

Recommended Posts

Nume: Daniele

Prenume:Leone

Vârsta: 23 ani

Data nașterii: 1997

Motivul pentru care a-ți vrea să fiți angajat?: Pentru a aduce un beneficiu factiunii

Ce puteți aduce nou și revoluționar echipei San Andreas Network?: Stiri de calitate, drama.

Redactați în minimum cincizeci (50) de cuvinte un articol imaginar sau real: Ma numesc Daniele Leone Si va prezint stirile de ultima ora, (MUZICA de stiri) Nu pot sa cred, politia fugareste 3 masini dintro mafie, se stie doar ca in masini sunt cate 4 persoane inarmate cu masti de gaze pe fata, identitatea lor este de necunoscut, masinile sunt negre si cu geamuri fumurii peste tot, politistii mor pe capete din cauza acestor persoane condoleante familiilor si politistilor ramasi, eu am fost Daniele Leone seara buna. (TRANZICTIE CU IMAGINI)

Salut,in urma unei mici analize ale topicul tau rezultatul final este ACCEPTAT ,te asteptam pe server pentru angajarea IC! 😃

(greseala:acesta este un C.V IC si tu ai precizat "Pentru a aduce un beneficiu factiunii" )

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this