Jump to content

Acest forum este în stadiul beta. Se așteaptă modificări.

Acest proiect are nevoie de susținători pentru a se dezvolta! Click aici pentru a afla cum poți ajuta!

Aplicațiile pentru funcția de Tester au fost deschise! Click aici pentru a afla cum poți face parte din echipa administrativă!

Se caută lider pentru facțiunea Los Santos Fire Department! Click aici pentru a afla cum poți obține poziția!

Sign in to follow this  
DEMON

[SERVER] Vederea factiunilor

Recommended Posts

v3t1J1p.png

Numele meu în joc:Michael McKelly.
Numele contului meu:DEMON.

Sugestia propusă:Adaugarea unui sistem de /showfactions doar pentru gradele din staff, incepand de la Tester pana in varf.Puteti adauga si pentur playeri, accept oricare dintre aceste doua lucruri.
Descrierea sugestiei:Prin comanda /showfactions sa poti vedea lista factiunilor oficiale pe server, vom stii mai bine cu cine rolam si nu va fi problema de MG.

Ce avantaje ar aduce sugestia:Avantajele se vad pe viitor.
Există dezavantaje?:Probabil unii vor face MG, poate.
Poze (opţional):Nu este nevoie. 

@benzema100 

@Michael

Salut DEMON,

Această comandă este deja disponibilă, doar pentru membrii ai staff-ului (administratori +). Părerea mea este că nu ar avea sens ca jucătorii să aibe acces la această comandă, deoarece facțiunile oficiale, cât și cele neoficiale sunt disponibile pe forum.

Ai primit răspuns mai sus. Dacă din diferite considerente cineva dorește să cunoască numărul de membrii online dintr-o facțiune, poate oricând apela la un Administrator.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this