Jump to content

Acest forum este în stadiul beta. Se așteaptă modificări.

Acest proiect are nevoie de susținători pentru a se dezvolta! Click aici pentru a afla cum poți ajuta!

Aplicațiile pentru funcția de Tester au fost deschise! Click aici pentru a afla cum poți face parte din echipa administrativă!

Se caută lider pentru facțiunea Los Santos Fire Department! Click aici pentru a afla cum poți obține poziția!

LENY.

[SERVER]Red Country

Recommended Posts

v3t1J1p.png

Numele meu în joc:Ralph Jackson
Numele contului meu:Leny

Sugestia propusă:Am putea sa ne mutam orasul in alta parte cum ar fi Red Country.
Descrierea sugestiei:Nu suntem asa multi pe server.

Ce avantaje ar aduce sugestia:Gasesti mai des Rp,si sunt destule locuri pentru factiuni mai ales cele legale.
Există dezavantaje?:Nu cred.
Poze (opţional):-

Edited by LENY.

Nu, mutarea asta nu e necesara, eu as lasa orasele mici factiunilor legale/ilegale, civilii au voie in oras.

Bună,

Nu vom face o astfel de mutare în ciuda numărului mic de jucători. Pe lângă faptul că ar însemna o schimbare radicală a comunității, ar necesita mutarea și adaptarea tuturor celor existente (script-wise și nu numai), ceea ce ar dura extrem de mult.

Comunitatea se numește Los Santos Roleplay România cu un scop. Ne dorim să oferim roleplay în Los Santos și mai apoi, odată cu extinderea, în zonele rurale alăturate unde există oportunități pentru toate tipurile de roleplay. Numărul mic de jucători nu este un motiv suficient pentru a face toate aceste lucruri ca mai apoi când vom avea mai mulți jucători să le mutăm din nou la loc.

Îți mulțumim totuși pentru sugestie!

Guest
This topic is now closed to further replies.